Zapraszamy na 21. Piknik Olimpijski

Zapraszamy na 21. Piknik Olimpijski

PROGRAM 21. PIKNIKU OLIMPIJSKIGO (25 maja 2019)

Organizatorem wydarzenia jest Polski Komitet Olimpijski.
Sponsorem strategicznym PKOl jest PKN ORLEN.

Warszawa,
Żoliborz,
Park Kępa Potocka,
godziny 12.00 – 18.30      

STREFY SPORTÓW  

AKROBATYKA POWIETRZNA

12:00-12:30 Konkursy artystyczne z elementami stretchingu, akrobatyki i gimnastyki
12:30-13:00 Pokazy Pole Dance / występy Aerial Hoop, Pole Sport
13:00-14:00 Konkursy ruchowe dla dzieci i młodzieży „Flexibility workout”
14:00-14:30 Pokazy Pole Dance, koło Aerial Hoop
14:30-15:30 Trening z Mistrzynią na kole
15:30-16:30 Pokazy akrobatyczne
16:30-17:30 Konkursy taneczne i akrobatyczne, zajęcia ruchowe
17:30-18:30 Trening acro pod Pole dance, Aerial Hoop

BADMINTON

12:05 – ABC badmintona – podstawowe zasady
12:20 – Konkurs badmintonowy dla dzieci
12:40 – Zapisy do turnieju badmintona – gry pojedyncze
12:50 – Mecz pokazowy kadry Polski
13:00 – Rozpoczęcie rozgrywek turnieju singlowego
14:00 – ABC badmintona
14:10 – Konkurs gier i zabaw badmintonowych dla rodzin
14:40 – Pokazy gry w powerizer’ach
14:50 – Pokazy gry w crossmintona
15:00 – Mecz pokazowy gier podwójnych kadry Polski
15:15 – Turniej gier deblowych rodzinnych
16:15 – Konkurs gier i zabaw badmintonowych dla rodzin z dziećmi
16:45 – ABC badmintona
17:00 – Turniej gier mikstowych
17:50 – Konkursowe gry i zabawy dla wszystkich
18:00 – Konkurs na hasło popularyzujące badmintona
18:10 – Rozgrywki konkursowe: odbicia dwoma lotkami

BOCCE

Gry pokazowe
Rzuty na celność
Rozgrywki dla publiczności
XVI Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Bocce
II Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Wieloboju Kulowym Bocce (trzy konkurencje celności)
Turniej na celność rzutów w boules
Pamiątkowe dyplomy i medale
Mydlany raj kulkowy dla najmłodszych

COS

Stacje aktywności
Koszykówka
Ergometry
Wirtualny skok ze skoczni
Laserowa strzelnica biathlonowa
Spotkania z Olimpijczykami
Rozmowy z Olimpijczykami
Zaangażowanie Olimpijczyków przy aktywnościach z udziałem dzieci i młodzieży
Konkursy i mini-zawody dla dzieci i młodzieży

GIMNASTYKA

Konkurs wiedzy o gimnastyce artystycznej z nagrodami
Konkurs rysunkowy dla dzieci dot. gimnastyki artystycznej
Układanie dużych i małych puzzli z gimnastyczkami
Foto-baner z gimnastyczkami
Atrakcje na macie: Wspólna rozgrzewka i ćwiczenia rozciągające, testy sprawnościowe z nagrodami, otwarty trening gimnastyki artystycznej, pokazy gimnastyczne układów startowych i pokazowych, zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki dla dzieci

GRUPA EKO HARPOON

Eco Harpoon – Recykling
Pokazy CLKS „Mazovia” Ciechanów i SSPiS „Legia 1926” Warszawa podnoszenia ciężarów i piłki siatkowej
Konkursy wiedzy o PKOl
Konkursy wiedzy o startach zawodników w igrzyskach olimpijskich
Konkursy wiedzy dotyczące Ochrony Środowiska Naturalnego
Popularyzacja form zagospodarowania zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego, baterii i akumulatorów – warsztaty oraz konkursy
Spotkania z olimpijczykami
Pokaz treningu – rwanie i podrzut w podnoszeniu ciężarów w wykonaniu uczestnika MIO
Kącik dla milusińskich – kolorowanki, zagadki, zabawy
Prezentacja grup i rodzajów elektroodpadów
Konkursy z nagrodami z wiedzy o ruch olimpijskim, sporcie i ochronie środowiska
Zabawy zręcznościowe – rzut lotką do tarczy, podnoszenie odważnika, skakanka, zabawy z piłką do siatkówki
Konkurs „Co wiesz o GRUPIE EKO HARPOON?”

KAJAKARSTWO

Krótkodystansowe wyścigi kajakowe w kajakach jednoosobowych
Rodzinna sztafeta w kanadyjkach
Szkółka kajakowa dla dzieci
Kajakowy, lądowy tor przeszkód
Konkurs rzutów rzutką kajakową do celu
Quiz wiedzy nt. znajomości szlaków kajakowych w Polsce
Konkurs siłomierza kajakowego
Zabawy w konstruowanie budowli wodnych
Wypożyczalnia kajaków

KRYKIET

Klatki do ćwiczenia uderzeń
Maszyna do narzutów i nauka techniki gry
Ćwiczenia z elementów krykieta – łapania piłki – statycznie i w biegu
Ćwiczenia fieldingu czyli gry w polu oraz wicketkeepingu – gry „na bramce”

LEKKOATLETYKA

Strefa edukacyjna – pytania z zakresu historii igrzysk olimpijskich
Strefa aktywności – bieg na dystansie 30 m na bieżni tartanowej z pomiarem czasu
Rodzinny tor przeszkód (płotki, tyczki, drabinka)
Rzut oszczepem na odległość
Bieg płotkarski na bieżni tartanowej na dystansie 30 m
Rzut Vortexem do celu

ŁUCZNICTWO

Pokazy strzelania z łuków sportowych (olimpijskich, bloczkowych, gołych)
Konkursy strzelania dla dzieci i dorosłych
Wystawa profesjonalnych łuków sportowych
Strzelania rekreacyjne
Pokazowa gra drużyn (godz.: 10:00 i 15:00)
Łuczniczy paintball

MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI

Inscenizacja wioski i pokaz życia obozowego z opowieściami z czasów pradziadów naszych
Szafa Słowianina
Przebieranki do zdjęć
Tor łuczniczy
Nauka strzelania – strzelanie wolne do rożnych celów, turniej
Trening woja
Drewniane mieczyki i tarcze bezpieczne dla dzieci
Stanowisko do gier plenerowych: Kubb, Molky, Turniej Rycerzy, Biedronki
Gry i zabawy plebejskie
Chodzenie na szczudłach, zabawy z liną, mieczem i podkową
Gry rodem ze wczesnego średniowiecza
Pieczenie przaśnego chleba wraz warsztatami zielnymi
Muzealne Koło Fortuny

PIŁKA RĘCZNA

Rzuty “na celność” do bramki
Rzut “na prędkość”
Pokazy piłki ręcznej plażowej
Animacje dla odwiedzających
Promocja Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Plażowej – Stare Jabłonki 2019
Spotkania z wicemistrzyniami Europy w piłce ręcznej plażowej – Iwona Niedźwiedź

PIŁKA NOŻNA

Mini-turnieje drużyn 2- i 3-osobowych w kat. szkół podstawowych
Pneumatyczna bramka celnościowa
Gry i zabawy dla dzieci
Mini-zabawy rodzinne na małych boiskach
Specjalny tor sprawności piłkarskich dla dzieci
Pneumatyczne boisko do gry 2×2 i 3×3
FITLIGHT – rewolucyjny trening piłkarski
Konkursy „siatkonogi” w drużynach dwuosobowych
Pomiar szybkości strzału do bramki

POLSKI KOMITET PARAOLIMPIJSKI

Handbike
Strzelectwo niewidomych
Siatkówka na siedząco
Ergometry wioślarskie
Blindfootball

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Wystawa “Polskie ciężary na 100-lecie PKOl”
Spotkanie z mistrzem
Ćwiczenia i nauka dźwigania – rwanie, podrzut
Konkursy wiedzy o ciężarach
Konkursy rysunkowe dla dzieci
Konkursy dla dorosłych
Podstawowe ćwiczenia ciężarowe

RUGBY

Turniej Finałowy Szkolnej Ligi Rugby Tag (10:00-15:00)
Spotkania z reprezentantami Polski
Prezentacja stałych fragmentów gry z uczestnictwem dzieci (wynoszenie do autu, młyn, szarża na kole, szarża na wałku)

ROLKI/DESKOROLKA

Wypożyczalnia rolek
Wypożyczalnia deskorolek
Instruktorzy jazdy na rolkach
Instruktorzy deskorolki
Pokazy na rolkach i deskorolkach

STRZELECTWO

Obecność czołowych olimpijczyków i zawodników kadry narodowej
Strzelnica pneumatyczna
Strzelnica symulator scat
Rzuty piłeczkami do tarczy
Konkurs rysunkowy
Konkurs wiedzy o konkurencjach strzeleckich
Konkurs wiedzy o strzelcach medalistach olimpijskich
Zawody strzeleckie i konkursy

SZACHY

12:00–13:00 Pokaz gry jednoczesnej (symultana) z arcymistrzem/arcymistrzynią/mistrzem/mistrzynią
13:00–14:00 Spotkania i dyskusje z szachistami
16:00–17:00 Otwarty turniej szachów błyskawicznych “Edukacja przez Szachy w Szkole”
Quiz szachowy dla dzieci i młodzieży
Promocja czasopisma szachowego MAT

SZERMIERKA

12:00-13:00 Walki szermiercze
13:00-14:00 Turniej dla dzieci na mini-florety
14:00-14:15 Wspólne zdjęcie z zaproszonymi gośćmi i medalistami olimpijskimi
14:30-14:50 Pokaz Akademii Szermierki z okazji 100-lecia polskiego olimpizmu
15:00-16:00 Sparingi szermiercze z zawodnikami Akademii Szermierki
16:00-16:30 Pojedynek na szpady: Andrzej Supron – Ryszard Wolny
16:30-17:00 Przedstawienie zaproszonych olimpijczyków szermierzy
17:00-18:00 Walki sparingowe dla wszystkich chętnych dzieci, młodzieży i dorosłych

SPORTY SIŁOWE

12:00-13:00 „ĆWICZENIA MISTRZÓW” – konkurs z nagrodami
13:00-14:00 „CZY MASZ TALENT SIŁACZA” – konkurs sportowy
14:00-15:00 Konkursy i zabawy ruchowe – Podnoszenie ciężarów – Wyciskanie sztangi- Pokazy siły
15:00-16:30 „TOR PRZESZKÓD” – rodzinny konkurs
16:30-17:30 „STRONGMAN-MINI” – zawody sportowe
17:30-18:30 Pokazowe show w siłowaniu na rękę „Vendetta Armfight” (pięciorundowa), podnoszenie ciężarów ze styropianu dla dzieci
Konkurs rysunkowy „Narysuj siłacza”
Konkurs wiedzy
Konkurs-zabawa: nakarm mistrza

TENIS 

„Play & Stay” – tenisowy pierwszy krok
„Żyj tenisowo – graj kolorowo” – tenisowe tory przeszkód
„Pan Piłka” – maskotka tenisowa spaceruje po całym terenie piknikowym zaprasza do zapoznania się z tenisem
Ścianka celności – zdobywaj punkty
Kącik dla najmłodszych (animacje, konkursy plastyczne i nie tylko)
13:00 Mini-turniej tenisowy dla dzieci oraz turniej Super Seniorów dla zawodników powyżej 70. roku życia
Tenis plażowy – zapoznanie się z dyscypliną
Rozgrywki konkursowe
Zagraj i wygraj z mistrzem Polski w tenisie plażowym
Zapisy do i udział w turnieju
Rozdanie pamiątkowych dyplomów
KONKURSY:
14:00 Konkurs celności
15:00 Mini-turniej tenisowy dla dzieci
16:00 Konkurs celności
17:00 mini-turniej tenisowy dla dzieci
18:00 konkurs celności
18:30 zakończenie imprezy

TENIS STOŁOWY

Turniej „Piknik Open”
Zabawy przy mini-stole
Gra pokazowa – spotkanie z gwiazdami
ABC tenisa stołowego
Konkurs „Odbierz serwis olimpijczyka”
Gra pokazowa – spotkanie z ligowymi zawodnikami
Pierwsze kroki w tenisie stołowym
„Cała Polska gra w ping ponga” – mini-turniej
Ścianka do zdjęć

ZAPASY

Pokazy ćwiczeń ogólnorozwojowych stosowanych w zapasach
Pokazy technik zapaśniczych w stylu klasycznym i wolnym
Pokazy walki zapaśniczej w stylu klasycznym i wolnym
Pokaz walki zapaśniczej w wykonaniu kobiet
Prezentacja olimpijczyków sportu zapaśniczego
Spotkanie z medalistami olimpijskimi zapasów: Andrzej Wroński (dwukrotny mistrz olimpijski), Włodzimierz Zawadzki (mistrz olimpijski), Ryszard Wolny (mistrz olimpijski), Andrzej Supron (wicemistrz olimpijski), Józef Tracz (wicemistrz olimpijski), Józef Lipień (wicemistrz olimpijski), Roman Bierła (wicemistrz olimpijski), Andrzej Głąb (wicemistrz olimpijski), Piotr Stępień (wicemistrz olimpijski), Jacek Fafiński (wicemistrz olimpijski), Władysław Stecyk (wicemistrz olimpijski), Damian Janikowski (brązowy medalista olimpijski).
Prezentacja programu PZZ „Zapasy sportem wszystkich dzieci”
Gry i zabawy dla najmłodszych

ŻEGLARSTWO

Punkt edukacyjno-informacyjny
Zajęcia na wodzie – nauka żeglowania na łódkach klasy Optimist pod opieką instruktorów
Prezentacja sprzętu żeglarskiego
Turniej marynarski na brzegu, konkursy z nagrodami
Warsztaty edukacji żeglarskiej na brzegu – zajęcia z animatorami
Spotkanie z żeglarzami (zawodnikami Kadry Narodowej PZŻ)
Symulator żeglarski Sailing Maker
Aktywności żeglarskie w ramach programu Kinder + Sport
Basen wraz ze zdalnie sterowanymi łódkami – mini-regaty

STREFA IDEI OLIMPIJSKIEJ PKOl

Krzyżówka olimpijska – poświęcona II Igrzyskom Europejskim Mińsk 2019
Olimpijskie koło fortuny – 9 kategorii: symbole olimpijskie, maskotka olimpijska, olimpijczycy, igrzyska olimpijskie, Pierre de Coubertin, ciekawostki, fair play, Kinder+Sport Joy of Moving, Niepodległa
Wielkoformatowe gry edukacyjne “Olimpijska wieża” i “Olimpijskie cztery w rzędzie”
Samodzielne stworzenie własnej torby lub worka z motywem kół olimpijskich
Gry sprawnościowe oraz łamigłówki sportowe w ramach programu “Kinder+ Sport Joy of moving”

KLUB FAIR PLAY

Tradycyjne zabawy i gry
Malowanie twarzy
Zabawy i gry z piłkami
Służby mundurowe
Pierwsza pomoc
Trener Personalny
Zabawy taneczne z dziećmi
Fitness
Masaż
Konkurs piłkarski – trener Antoni Piechniczek

WARSZTATY DLA DZIECI “Sportowi artyści”

Malowanie glinianych form medali, symboli sportowych, tabliczek o tematyce sportowej
Tworzenie wycinanek i witraży z papieru
Lepienie z gliny obrazków o tematyce sportowej, szablony z piktogramami, sportowe wzory i kształty

OSiR ŻOLIBORZ

(Skatepark, ul. Potocka 1) – godz. 12:00–16:00
Warsztaty jazdy na rolkach, deskorolkach i hulajnogach
Nauka jazdy na rolkach dla początkujących
Nauka jazdy na deskorolce dla początkujących
Nauka jazdy na hulajnodze dla początkujących
Pokazy profesjonalnej jazdy
Doskonalenie umiejętności jazdy na rolkach, różne ćwiczenia
Doskonalenie umiejętności jazdy na deskorolce, różne ćwiczenia
Doskonalenie umiejętności jazdy na hulajnodze, różne ćwiczenia
Konkursy i zabawy z nagrodami

Stanowisko OSiR Żoliborz (Kępa Potocka) – godz. 12:00–18:30
Aktywności sportowe przez cały czas trwania Pikniku (dla dzieci, dorosłych i seniorów)
Rowerek stacjonarny
Wiosła stacjonarne (ergometr)
Ćwiczenia z użyciem różnych przyrządów
Gra w bule
Badminton
Twister
Ćwiczenia na materacu
Rzutki, warcaby
Elementy piłki nożnej (strzelanie do bramki)
Tenis stołowy (opcjonalnie)
Konkursy, gry i zabawy z wykorzystaniem drobnego sprzętu sportowego, m.in.  przeciąganie liny, rzuty do celu, ćwiczenia z małą oponą itd.
Rywalizacja sportowa rodzin
Boks- treningi pokazowe
Wspólne ćwiczenia z uczestnikami Pikniku
Odnowa biologiczna – konsultacje dotyczące zabiegów relaksacyjnych i fizjoterapeutycznych (konsultantami będą pracownicy odnowy biologicznej OSiR Żoliborz)
Pokaz udzielania pierwszej pomocy
Strefa relaksu: leżaki, kawa/herbata
Kącik antystresowy – minuta uderzania w worek treningowy, piłeczki antystresowe
Kącik zabaw dla dzieci
Rekreacja dla najmłodszych- zabawki, klocki, książeczki, puzzle
Malowanie buziek

UNICEF

Ćwiczenia/rozgrzewka prowadzone przez Roberta Korzeniowskiego
Konkurs/quiz: “Czym jest dla Ciebie pomaganie?”
Hula hop + kubeczki z wodą – konkurs
Zabawa kreatywna: “Pomoc ma moc/Tęcza pomocnej dłoni”

STREFA TOKIO 2020

Pokazy kata (form) indywidualne i drużynowe
Pokazy kumite (walki)
Treningi dla chętnych
Testy sprawnościowe sztuk walki
Gry i zabawy na macie
Treningi dla dzieci
Treningi dla dzieci z rodzicami

STREFA MIŃSK 2019

Zabawy sportowe (zabawy z liną, tor przeszkód, tunel animacyjny, zabawy z chustą, zagadki sowy mądrej głowy – quizy z nagrodami: do wygrania koszulka z oficjalnym logotypem Igrzysk)
Trampolina
Malowanie buziek z motywem Lisika – oficjalnej maskotki Igrzysk Europejskich w Mińsku
Możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Lisikiem VISA
Symulator wioseł i stanowiska oculus ze sportami olimpijskimi
Zestaw do zdjęć i strefa dla dzieci z rysowankami + piłkarzyki
Strefy otwarte: boisko do mini-siatkówki, badmintona i strefa piłki nożnej (bramka)
Strefa wypoczynku  pufy i leżaki

BRIDGESTONE

Strefa dla odwiedzających
Dmuchane trampoliny
Dmuchane zjeżdżalnie
Spotkanie z Ambasadorem kampanii Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” – Maciejem Kotem

STREFA JURAJSKA

Kręgle wodne
Strzelanie do celu z pistoletów wodnych
Przerzucanie balonów z wodą
Przeciąganie liny
Konkurs drużynowy dla młodszych – podawanie piłki
Wyścig z łyżeczkami
Wyścig w workach
Twister XXL
Gorące „krzesła”
Raz, dwa, trzy – baba jaga patrzy
Ciuciubabka
Kolory – gra z piłką

LUX MED

Strefa medyczna
Pokazy pierwszej pomocy dla dzieci
Pokazy prawidłowej higieny jamy ustnej dla dzieci
Analiza składu ciała – możliwość sprawdzenia m.in. zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej
Testy sprawności ruchowej (FMS)
Strefa atrakcji: unihokej, zbijak, tor przeszkód, jenga XXL, rzuty do celu, wyścigi w workach, pokazy dużych baniek mydlanych, malowanie buziek, konkursy z nagrodami

LOT

Strefa PLL LOT – chillout (namiot, ekomeble, leżaki, gry planszowe, strefa malucha)
Strefa Balansowa (slack line, rollerbone)
Strefa Karate (mini-trening karate dla dzieci, pokazy rozbijania pustaków technikami karate)
Strefa gier i zabaw (zabawy sportowe dla dzieci, animacje ruchowe dla dzieci)
Strefa degustacyjna (serwowanie degustacyjnych porcji lodów tajskich dla gości strefy PLL LOT)

4F

Huśtawki
Promocja elementów kolekcji na Mińsk
Malowanie buziek
Na czas – utrzymywanie równowagi na specjalnych przyrządach (z nagrodami)

FUNDACJA LOTTO im. HALINY KONOPACKIEJ

Ergometry wioślarskie
Prowadzenie stoiska – Kajetan Broniewski, brązowy medalista olimpijski z Barcelony
Otwarte wyścigi dla dzieci i dorosłych na dystansie 200 m
Otwarte wyścigi dla kobiet i mężczyzn na dystansie 500 m
Quizy związane ze startem polskich sportowców w igrzyskach olimpijskich oraz działalnością PKOl i historią sportu
Konkurencje “Zmierz się z mistrzem”
Gadżety dla wszystkich uczestników
Spotkanie z Bartłomiejem Marszałkiem – najwybitniejszym obecnie polskim kierowcą motorowodnym, startującym w wyścigach Formuły 1 H2O (odpowiednik wyścigów samochodowych Formuły 1)
Prezentacja łodzi wyścigowej Formuły 1
Możliwość pozyskania wiedzy na wszystkie tematy dot. wyścigów Formuły 1 i sprzętu do wyścigów motorowodnych
Możliwość zdobycia autografu na zdjęciu Mistrza i wspólnego z nim selfie
Strefa aktywności im. Haliny Konopackiej: rzuty oszczepem do celu – pokazy, nauka, konkursy z nagrodami – prowadzenie Barbara Madejczyk, dwukrotna olimpijka (Ateny, Pekin), wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski w rzucie oszczepem
Rzuty dyskiem do celu – pokazy, nauka, konkursy z nagrodami – prowadzenie Rafał Kownatke, były reprezentant Polski na mistrzostwa Europy, dwukrotny halowy mistrz Polski w pchnięciu kulą
“Uratuj polskie złoto” – tor z przeszkodami dla dzieci nawiązujący do historycznej ewakuacji złota w 1939 r.
Strefa chillout (leżaki, parasole, pufy)
Namiot Fundacji LOTTO, a w nim kolorowanki i zgadywanki dla dzieci, konkursy wiedzy o Halinie Konopackiej, plansza do robienia zdjęć selfie z “Haliną Konopacką”
Namiot matki z dzieckiem, gdzie w kameralnej atmosferze możesz zaopiekować się swoim maluchem

ORLEN

Sportowe wyzwania: bossaball – mega siatkówka na trampolinach, korfball – koszykówka inaczej, bamperball – piłka nożna, strzelanie do bramki w pompowanych kulach, mini golf – gra na małym polu
Spotkania z mistrzami olimpijskimi oraz mistrzami świata, wspólna rozgrzewka i rywalizacja sportowa, zdjęcia i autografy: Anita Włodarczyk – mistrzyni olimpijska, sześciokrotna rekordzistka świata w rzucie młotem, Piotr Małachowski – wicemistrz olimpijski, trening z mistrzem oraz nauka techniki rzutu dyskiem, Agata Ozdoba-Błach – judoczka, drużynowa mistrzyni Europy (2016), indywidualna medalistka mistrzostw świata (2017) i Europy (2014), medalistka letniej Uniwersjady (2011) i mistrzostw świata (2015) w turnieju drużynowym, wielokrotna mistrzyni Polski, Martyna Dąbrowska – mistrzyni Europy, wspólne ćwiczenia techniki biegu, biegaczka na 400 m, Łukasz Krawczuk – mistrz Europy, sprinter, Ula Łoś – medalistka Pucharu Świata w kolarstwie torowym, nauka wykonywania rowerowej stójki.
Gry i zabawy: Przeciąganie liny między innymi z Piotrem Małachowskim, podbijanie piłeczki do ping ponga, odbijanie piłki do siatkówki, nietypowy sprint, bieg w worku, sprawdź się z Łukaszem Krawczukiem i Martyną Dąbrowską, skakanka oraz skakanie przez gumę, laser run – widowiskowe połączenie biegania ze strzelaniem z pistoletu laserowego, pokazy tancerek akrobatycznych i cheerleaderek, nauka podstawowych kroków, strefa kreatywna dla dzieci – malowanie buziek dla dzieci, konkursy plastyczne
Strefa chilloutowa (leżaki, pufy, parasole), zdjęcie z Robertem Kubicą – możliwość wykonania zdjęcia z fotobudki na tle bolidu F1 z Robertem Kubicą

SCENA 21. PIKNIKU OLIMPIJSKIEGO

11:00-11:45 Koncert – Muzyka
12:00-12:45 Otwarcie imprezy powitanie ognia olimpijskiego z Mińska
12:45-12:55 Informacja o najciekawszych punktach programu imprezy
13:00-13:30 Olimpiada w Jarzynowie cz. 1
14:00-14:30 Pokazy i prezentacja szermierki
14:45-15:00 Przypomnienie głownych punktów programu imprezy
15:00-15:30 Wręczenie nagród Rugby TAG
15:30-16:00 Olimpiada w Jarzynowie cz. 2
16:30-17:00 Wręczenie nagród w konkursie “Krzyżówka Piknikowa”
17:00-17:30 Olimpiada w Jarzynowie cz. 3
17:30-18:30 Zumbodrom 2019


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Aktualności

Kalendarz imprez