Tiger Woods poważnie ranny po wypadku samochodowym

Tiger Woods poważnie ranny po wypadku samochodowym

Tiger Woods trafił do szpitala po groźnym wypadku samochodowym, który miał miejsce dziś w hrabstwie Los Angeles. Najsłynniejszy golfista na świecie od razu został poddany operacji, lekarze walczą o jego zdrowie.

Sytuacja jest niestety bardzo poważna. Auto, którym w pojedynkę przemieszczał się Tiger, dachowało. A po tym, jak na miejsce przyjechali strażacy, byli zmuszeni wyciągać sportowca z pojazdu za pomocą specjalistycznego sprzętu, zwanego “szczękami życia”. Jak widzimy na poniższym wideo – scena wypadku naprawdę nie wygląda dobrze:

Co wiemy o tym wszystkim już na ten moment? Jak podaje agent Woodsa, jego klient ma poważne obrażenia nóg. Dziennikarze dodają z kolei, że golfista jest w szpitalu, a jego stan jest poważny. Według policji w czasie jazdy nie był pod wpływem alkoholu, choć w grę wchodzą ewentualnie inne używki. Na bardziej szczegółowe informacje musimy oczywiście poczekać. Nie pozostaje nam innego, niż wierzyć, że Tiger wyjdzie z tego cało.

To nie tylko legenda sportu, ale osoba, która w życiu przeszła przez wiele – również, jeśli chodzi o problemy zdrowotne. Kontuzje pleców, które przez lat towarzyszyły Woodsowi, mogły co najmniej wyeliminować go z uprawiania zawodowego sportu. W 2019 roku Tiger jednak wrócił na dobre. Jako 43-latek wygrał najbardziej prestiżowe zawody światowego golfa – The Masters Tournament. W ostatnich miesiącach radził sobie co prawda trochę gorzej, ale wciąż miał parę celów do spełnienia na polu sportowym. W tym grę na igrzyskach.

Miejmy nadzieję, że jeszcze je spełni.

Fot. Newspix.pl


Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Ks. Kapota
Ks. Kapota
2 lat temu

Dobra kurwa, chuj mu na łeb, na biednego nie trafiło, pewnie nafurany jechał.

Artur
Artur
2 lat temu

szybcy i wsciekli. Bogaci nacpani chlopcy sie bawia. Zaloze sie ze dobry chlopak byl i malo pil

Aktualności

Kalendarz imprez