Maja Włoszczowska nie startuje, ale trenuje i… organizuje!

Maja Włoszczowska nie startuje, ale trenuje i… organizuje!

Dwukrotna wicemistrzyni olimpijska Maja Włoszczowska i mistrzyni świata pojawiła się na antenie Weszło FM w porannej audycji “Dwójka bez sternika”. Opowiedziała o organizowanych przez nią zawodach MTB w Jeleniej Górze (w , o powodach przerwy w startach oraz wysokiej formie Kross Racing Teamu, czyli polskiej grupy którą obecnie reprezentuje.

Majka stoi za organizacją jednej z największych imprez MTB w naszym kraju. Podczas tego szczególnego weekendu (w tym roku 1-2 czerwca) odbywają się zawody Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race- XCO (w randze UCI HC), UCI MTB Marathon Series Bike Maraton, a także wydarzenia dla amatorów jak Parada Rowerów oraz kolarskie wyścigi dla dzieci. Przez dwa dni imprez do Jeleniej Góry zawitało kilka tysięcy uczestników i kilkanaście tysięcy kibiców.

Niestety Maja wciąż nie może ustabilizować spraw zdrowotnych. Już trenuje, ale w ostatnich tygodniach łapały ją infekcje, które umożliwiły jej starty w Pucharach Świata. Zapraszamy do wysłuchania 19-minutowego podcastu z rozmową z Weszło.fm.


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Aktualności

Kalendarz imprez