Eldo odkrywa piłkę siatkową z Kasią Kociołek i Kingą Wojtasik

Eldo odkrywa piłkę siatkową z Kasią Kociołek i Kingą Wojtasik

Wodujemy kolejny, już dwunasty odcinek przedolimpijskich przygód Eldoki. Tym razem wyszedł na piękny, bialutki piasek w hali do siatkówki plażowej w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Tam trenuje reprezentacja Polski, w tym wicemistrzynie Europy Katarzyna Kociołek i Kinga Wojtasik.

 

Obiekt w Spale zapiera dech w piersiach. Cztery pełnowymiarowe boiska, idealny, podgrzewany piasek, oświetlenie, które nie oślepia… Nic tylko trenować! I właśnie na taki trening załapał się Leszek “Eldo” Kaźmierczak, który poznaje dyscypliny sportowe wchodzące w skład programu olimpijskiego. Z rozmów można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, między innymi różnic w przepisach pomiędzy siatkówką halową a plażową. A także, czym różni się gra w plażówkę na hali treningowej od tej na świeżym powietrzu. Nie mogło zabraknąć również wątków olimpijskich, bo nasz eksportowy duet pracuje by awansować na igrzyska w Tokio 2020.

Sponsorem polskiej siatkówki jest PKN ORLEN.

Jak się okazuje Eldo przez kilka lat trenował siatkówkę, trudno było go zaskoczyć. Czy Katarzynie Kociołek i Kindze Wojtasik udała się ta sztuka? Przekonajcie się sami!

 


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Aktualności

Kalendarz imprez