Audycja Kierunek Tokio: Premiera biografii Szewińskiej, Memoriał Kamili i 49er Team

Audycja Kierunek Tokio: Premiera biografii Szewińskiej, Memoriał Kamili i 49er Team

Premierowa audycja “Kierunek Tokio” na Weszło FM w każdy czwartek o godz. 11:00. Dziś prowadzący Dariusz Urbanowicz zaprosił do rozmowy autora biografii Ireny Szewińskiej Macieja Petruczenkę z Przeglądu Sportowego, na antenie pojawili się również uczestnicy Memoriału Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim, oraz żeglarze. Sponsorem audycji jest PKN ORLEN.

 

Memoriał Kamili odbył się w sobotę. Piotr Małachowski z Grupy Sportowej Orlen startował we wszystkich. Jak sam deklaruje, musieli by mu uciąć nogi i ręce by się nie pojawił na tej najważniejszym dla niego mityngu. Sofia Ennaoui zrezygnowała z wyjazdu na mistrzostwa świata. Powód – kontuzje. O co dokładnie chodzi? Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki są klasą sami dla siebie w tym sezonie. Czy poszedł grubszy zakład o to kto zostanie mistrzem świata? Paulina Guba, po kłopotach zdrowotnych z początku sezonu nabiera rozpędu przed startem w Doha 2019.

Przy okazji okresowych badań lekarskich w Warszawie, do studia Weszło FM zawitali Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński – żeglarze klasy olimpijskiej 49er. Niedawno wrócili z rekonesansu na akwenie olimpijskim, za chwilę ruszają na kolejne zgrupowania przed mistrzostwami świata w grudniu, podczas których powalczą o kwalifikację do Tokio 2020.

Zapraszamy!

 

Kierunek Tokio #22

Podcast na SoundCloudzie:

Podcast na Spotify:

 


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Aktualności

Kalendarz imprez